Allamuchy Township

District 1: Patrick Tillyer

District 1: Diana Behre

District 2: Manny Quinoa

District 2: Betty Schultheis

District 3: Scott Churchill

District 3: Pauline Churchill

District 4: Keith Gibbs

District 4: MaryAnn Gibbs

Alpha Borough

District 1: Todd Pantuso

District 1: Vacant

District 2: Louis Cartabona

District 2: Laurie Cartabona

Blairstown Township

District 1: Joanne Van Valkenberg

District 1: Harold Van Valkenberg

District 2: Carolyn Simonetti

District 2: Sal Simonetti

District 3: Robert Rokosz

District 3: Patricia Rokosz

District 4: Frank Anderson

District 4: Karen Lance

District 5: James Gilmore

District 5: Susan Gilmore

Belvidere

​District 1: John Clemer

District 1: Linda Stettler

District 2: Joseph Kennedy

District 2: Maryann Meyer-Garcia

District 3: Walter Tutka

District 3: Laurel Napolitani

Franklin Townshp

District 1: Vacant

District 1: Vacant

District 2: Richard Gardner

District 2: Janette Gardner

District 3: Vacant

District 3: Vacant

Frelinghuysen Township

District 1: Clifton Kimball

District 1: Kathleen Kimball

District 2: David Cary Boynton

District 2: Donna Zilberfarb

Greenwich Township

District 1: Gary Hill

District 1: Ruth Kanyuck

District 2: Robert Barsony

District 2: Lillian McDermott

District 3: Frank Marchetta

District 3: Dawn Marie Kondas

District 4: Nick Braughton

District 4: Danielle Kelly

Hackettstown

District 1: Vacant

District 1: Anna Marie Thomas

District 2: Vacant

District 2: Vacant

District 3: Vacant

District 3: Marie DiGiovanni

District 4: Joseph Houston

District 4: Vacant

District 5: Stuart Jamieson

District 5: Charleen Jamieson

District 6: Jody Becker

District 6: Vacant

District 7: John DiMaio

District 7: Gina DiMaio

Hardwick

District 1: Frederick Butcher

District 1: Judith Butcher

Harmony

District 1: Eric Tipton

District 1: Linda Tipton

District 2: Brian Tipton

District 2: Kelley Smith

Hope

District 1: Christopher Smith

District 1: Christine Rusin

District 2: Christopher Maier

District 2: Maria Maier

Independence

District 1: James Kelsey

District 1: Bonnie Kelsey

District 2: James Moscaguiri

District 2: Vacant

District 3: Jason Sarnoski

District 3: Tammi Sarnoski

District 4: Glenn Williams

District 4: Vacant

Knowlton

District 1: Mitchell Pfeiffer

District 1: Pamela Rusweiler

District 2: Bill Clifford

District 2: Michelle Gray

Please reload

Liberty Township

District 1: Vacant

District 1: S. Kellie Peterson

District 2: Peter Karcher

District 2: Jodee Inscho

Lopatcong

District 1: Brian J Weeks

District 1: Carol J Weeks

District 2: James Mengucci

District 2: Tia Steinhardt

District 3: Louis Belcaro

District 3: Anita Caughy

District 4: Jim Palitto

District 4: Yvonne Reitemeyer

District 5: Gary Gal0ppo

District 5: Lori Ciesla

District 6: Paul Houck Jr

District 6: Kathy Devos

District 7: Matt Herzer

District 7: Virginia Rutledge

Mansfield Township

District 1: Joseph Watters

District 1: Desiree Mora-Dillon

District 2: Scott Ward

District 2: Eileen Bozzuffi

District 3: Joseph Farino

District 3: Nicole Farino

District 4: Kevin Reagle

District 4: Dolores Reagle

District 5: Brent Connelly

District 5: Mary Prignano

District 6: Jeffrey Eger

District 6: Susan Eger

Oxford Township

District 1: Vacant

District 1: Vacant

District 2: Angelo Accetturo

District 2: Carrie Marie Accetturo

Phillipsburg

Ward 1 – District 1: John Lynn

Ward 1 – District 1: Tammy Lynn

Ward 2 – District 1: Vacant

Ward 2 – District 1: Vacant

Ward 3 – District 1: Vacant

Ward 3 – District 1: Vacant

Ward 4 – District 1: Randy Piazza, Sr

Ward 4 – District 1: Susan Piazza

Ward 5 – District 1: Robert Fulper

Ward 5 – District 1: Susan E Brooks

Ward 5 – District 2: Vacant

Ward 5 – District 2: Vacant

Ward 6 – District 1: Frank McVey

Ward 6 – District 1: Danielle DeGerolamo

Ward 6 – District 2: Todd Tersigni

Ward 6 – District 2: Vacant

Ward 7 – District 1: Vacant

Ward 7 – District 1: Vacant

Ward 7 – District 2: Jaren Tinsman

Ward 7 – District 2: Nancy Nelson

Ward 7 – District 3: Harry Wyant

Ward 7 – District 3: Brenda McDonald

Pohatcong Township

District 1: James Kern

District 1: Elizabeth McGuinness

District 2: Dominick Agiesta

District 2: Mary Van Lieu

District 3: Vacant

District 3: Vacant 

District 4: Vacant 

District 4: Vacant 

Washington Borough

District 1: Dale Parichuk

District 1: Sherri Musick

District 2: Robert Torress

District 2: Betti Singh

District 3: Dale Parichuk, Jr.

District 3: Dena Parichuk

District 4: Vacant

District 4: Vacant

Washington Township

District 1: Robert J. Klingel

District 1: Marcia Klingel

District 2: Vacant

District 2: Vacant

District 3: Fred Graf

District 3: Karen Graf

District 4: Melvin Warren

District 4: Tiffani Warren

District 5: Vacant

District 5: Kathleen Servilio

District 6: Vacant

District 6: Vacant

White Township

District 1: Michael Grossmann

District 1: Elaine Reichart

District 2: Frederick Foti

District 2: Nancy Allen

District 3: Jeffrey Herb

District 3: Debbie Herb

District 4: Bryan VandeVrede

District 4: Deborah VandeVrede

District 5: Sam Race

District 5: Jean Race

District 6: Tim Matthews

District 6: Lynda Matthews

Please reload

JOIN THE CONVERSATION: 

  • Facebook Clean Grey
  • Twitter Clean Grey
  • Instagram - Grey Circle

Copyright © Warren County GOP - Paid for by: Warren County Republican Committee PO Box 446 Belvidere, NJ 07823

Created by Torch Marketing Solutions, LLC